My Krejzolki :D
Strony
Strona główna
Nasze przeżycia ;)
Nasz idol
Nasze przeżycia ;)
Ostatnio kiedy byłyśmy na basenie spotkałyśmy dwie Belieberki. Rozmawiałyśmy chwilę o Justinie.
O koncercie w Polsce. Ogólnie o nim :)
Było bardzo fajnie!
Mrs. Bieber i Swaguśna
<3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz