Nasze przeżycia ;)

Ostatnio kiedy byłyśmy na basenie spotkałyśmy dwie Belieberki. Rozmawiałyśmy chwilę o Justinie.
O koncercie w Polsce. Ogólnie o nim :)
Było bardzo fajnie!

Mrs. Bieber i Swaguśna
 <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz